Лікування атеросклерозу у Рівному

Відновлення вен, артерій, уражень лімфатичної системи у центрі регенеративної медицини Alpha Cell
Завдяки консультації Ви отримаєте чітку стратегію лікування та профілактику від атеросклерозу
Для лікування атеросклерозу, запишіться на консультацію з профільнім лікарем Alpha Cell

Отримайте детальні рекомендації саме для вашого випадку.
Натиснувши кнопку ви даєте згоду з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.
Напишіть або зателефонуйте нам.
Close
Telegram
Viber
Messenger
Mail
Phone
Лікування атеросклерозу
У наш час атеросклероз це одна з найбільших причин смертності. Атеросклероз є загальним терміном для декількох захворювань, які визивають потовщення та втрату еластичності артеріальних стінок.

В 2015 р серцево-судинні захворювання були причиною практично 15 мільйонів смертельних випадків по всьому світу (> 25% усіх летальних результатів). Але хвороба з таким діагнозом це не вирок, якщо своєчасно розпочати лікування. Центр регенеративної медицини Alphacell пропонує своїм клієнтам діагностику, лікування та реабілітацію атеросклерозу.

Симптоми атеросклерозу

Атеросклероз спочатку розвивається безсимптомно, часто протягом десятиліть. Ознаки з'являються, коли виникають перешкоди кровотоку. Симптомами на пізній стадії атеросклерозу є ішемія та нестабільна стенокардія. Без своєчасного лікування такі порушення виливаються у інфаркт міокарда та ішемічний інсульт. На швидкість розвитку хвороби впливає ваш спосіб життя та харчування.

Лікування атеросклерозу у Рівному

Перш, ніж починати лікування атеросклерозу, необхідно виконати діагностику захворювання.

Цілком очевидно, що виконати якісну діагностику та провести ефективне та цілеспрямоване лікування можливо лише в сучасній, добре оснащеній клініці, де працюють високопрофесійні фахівці.

Клініка Alphacell має у своєму розпорядженні висококваліфікованих лікарів, які не тільки проведуть успішне лікування, а й максимально точно можуть виявити причини розвитку захворювання. Фахівці розкажуть про заходи профілактики, які потрібно буде дотримуватися для зниження ризику розвитку атеросклерозу в подальшому.

Центр регенеративної медицини проводить як лікування клітинними технологіями, так і хірургічне лікування атеросклерозу. Для поліпшення стану тканин і відновлення після пошкоджень, скорочення і полегшення реабілітаційного періоду у клініці Alphacel при лікуванні атеросклерозу застосовується МСК - терапія. Хірургія застосовується в залежності від ступеня розвитку та виду хвороби у конкретного пацієнта.

На завершення:

Церебральний атеросклероз судин головного мозку, і атеросклероз нижніх кінцівок виліковні, але, звичайно, лікування буде набагато успішнішим при своєчасному зверненні до нас, у клініку Alphacell!

Онлайн-консультація лікаря Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателефонуємо Вам протягом 15 хвилин.
Натиснувшу кнопку, Ви даєте згоду на політику конфіденційності та обробку персональної інформації
Адреса приватної клініки у Рівному Alpha Cell

Місто Рівне,
16 липня, 32

Телефон:
+380979839342

Email:
alphacellclinik@gmail.com

Години роботи:
З 09:00 до 19:00