Alpha CELL
ЦЕНТР РЕГЕНЕРАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж — один із кращих способів боротьби з целюлітом і жировими відкладеннями на стегнах, сідницях і животі.
Антицелюлітний масаж поліпшує кровопостачання у м'яких тканинах, прискорює метаболічні процеси. Знімає застійні явища в організмі, посилює відтік лімфи, піднімає тонус м'язів, стимулює вироблення колагену і еластину, які підтримують пружність і еластичність шкіри.
Напишіть або зателефонуйте нам.
Write Close
Close
Telegram
Messenger
Mail
Phone

Ефект антицелюлітнього масажу в Рівному:

Зникають набряки. Покращується капілярний кровообіг, обмін речовин у тканинах. Зупиняються застійні явища в організмі. Покращується циркуляція лімфи. М'язи приходять у тонус. Виводяться шлаки. Поліпшується структура і якість шкіри. Підвищується загальний імунітет організму. В результаті зменшується целюліт.

Для отримання довготривалого ефекту від антицелюлітного масажу необхідно пройти від 10 до 15 процедур через 2−3 дні, за цей час тканини ущільнюються і в них налагоджуються обмінні процеси.

На час виконання процедури бажано налагодити здорове харчування, та споживання Вашої денної норми води. Також необхідно виконувати достатні фізичні навантаження. Спортзал, фітнес, біг — будь-яка фізична активність, що не протипоказана організму.

Клікніть кнопку нижче та запишіться на антицелюлітний масаж до професійного косметолога Alpha Cell
Click to order
Cart
Вкажіть Ваше ім'я і телефон, перетелефонуємо протягом 15 хвилин
Total: 
Як Вас звати?
Ваш телефон?
Причини виникнення целюліту
Целюліт — це звичайний підшкірний жир. Він виглядає грудкуватим, так як жировий прошарок під шкірою виштовхується крізь сполучну тканину та випирає з неї, через що на поверхні шкіри з'являються характерні ямки. Целюліт може виникати незалежно від статури та зайвої ваги. Протягом життя він з'являється у 90% жінок і 10% чоловіків.

Причини виникнення целюліту:

  • Неправильне харчування;
  • Повільний обмін речовин;
  • Відсутність фізичної активності;
  • Гормональні зміни, менопауза;
  • Дегідратація;
  • Зайва вага.

Утворенню целюліту також сприяє тісний одяг, тривале сидіння, стреси, при яких стискаються судини, — все це призводить до порушення кровообігу.

Найефективніший метод боротьби з целюлітом це масаж. Перші 5−6 сеансів масажна дія направлена на вичавлювання зайвої рідини. У цей період об'єми зменшуються завдяки ущільнення тканин і видалення з них зайвої рідини. Потім починається дія на жир.

Зверніть увагу на масажні процедури в регенеративному центрі Alpha Cell в місті Рівне
Більше послуг

Онлайн-консультація в
Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателофонуємо Вам протягом 15 хвилин
Адреса приватної клініки у Рівному Alpha Cell

Місто Рівне,
Проспект Миру, 15
1-й поверх (вхід з аптеки)

Телефон:
+380979839342

Email:
alphacellclinik@gmail.com

Години роботи:
З 10:00 до 20:00