Alpha CELL
ЦЕНТР РЕГЕНЕРАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

АМК-омолодження

Бути гарними і молодими у будь-якому віці – це мрія багатьох людей, і не тільки жінок. Є багато методів, процедур і засобів, які допомагають у цьому, а однією із найбільш сучасних можна назвати процедуру АМК-омолодження.
Напишіть або зателефонуйте нам.
Write Close
Close
Telegram
Messenger
Mail
Phone
Під абревіатурою АМК розуміють аутомезконцентрат – це фактори росту, які лабораторним шляхом виділяються з тромбоцитів власної крові пацієнта. Крім того, у готовому продукті, який буде вводитись в організм людини, містяться також і пептиди (виділяються з 1 млн тромбоцитів в 1 мкл розчину), які разом із факторами росту дають необхідний і дієвий терапевтичний ефект.

В людському тілі закладені ресурси, завдяки яким відбуваються процеси загоєння ран, відновлення шкіри і так далі. Але з віком вони стають повільнішими, тому, для того щоб допомогти організму, можна ці процеси прискорити, покращити. Саме цю роботу і виконує АМК омолодження. Позитивні зміни в організмі відбуваються на клітинному рівні, тому людина може їх відчути у буквальному сенсі зсередини. Одна з головних переваг процедури у тому, що кількість препарату розраховується індивідуально, і для кожного пацієнта розраховується особиста програма по омолодженню.

Якого ефекту варто очікувати від АМК-омолодження?

Оскільки про стан організму багато може сказати шкіра людини, то саме тут і буде візуально помітний позитивний ефект, оскільки на всіх її рівнях відбуваються процеси оновлення. Також поліпшується циркуляція крові, клітини починають функціонувати активніше, прискорюється процес регенерації шкіри, колаген і еластин сприяють її омолодженню, а старіння сповільнюється.

Після проходження такої процедури людина відчуває себе бадьорою, сповненою життєвих сил і енергійною, повертається радість життя, і значно покращується його якість.

Онлайн-консультація лікаря Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателефонуємо Вам протягом 15 хвилин.
Натиснувшу кнопку, Ви даєте згоду на політику конфіденційності та обробку персональної інформації
Результати застосування Аутомезоконцентрата
тромбоцитів (АМК-омолодження) в Alpha Cell
Гарантований результат
Значно збільшується ефективність традиційного лікування, прискорюються регенеративні процеси завдяки збільшення колагену та еластину.
Усунення причин
Системи тіла відновлюються на клітинному рівні, відбувається фізіологічний вплив на причини захворюваннь.
Безліч позитивних ефектів
Поліпшується якість життя. Приходить відчуття молодості, бадьорості, радості, щастя, як в найкращі роки. Плюс безліч інших профілактичних ефектів.

Онлайн-консультація в
Alpha Cell

Залиште свій контактний номер, зателофонуємо Вам протягом 15 хвилин
Адреса приватної клініки у Рівному Alpha Cell

Місто Рівне,
16 липня, 32

Телефон:
+380979839342

Email:
alphacellclinik@gmail.com

Години роботи:
З 09:00 до 19:00